آمیرزا اندروید

آمیرزا برای اندروید

آمیرزا نام بازی سرگرم کننده و جذاب ایرانی می باشد که توسط گروه “نردبان اندیشه فردا”  برای دوستداران بازیهای فکری عرضه شده است. سازندگان بازی پرطرفدار باقلوا این بار قرار است شما را با مرحله های متنوع آمیرزا به چالش بکشانند. ابتدا با پازلهای در هم ریخته ای از حروف الفبا روبه رو می شوید که باید بتوانید به نوعی آنها را کنار هم بچینید تا یک ترکیب معنادار ایجاد شود. در اوایل بازی این کار زیاد دشوار نیست و به راحتی می توانید به مراحل بالاتر صعود کنید اما رفته رفته تعداد حروف افزایش پیدا می کند و امکان تشخیص عبارت معنادار کمی مشکل تر می شود.

برای دانلود آمیرزا از این صفحه استفاده کنید.

ولی شما باید بتوانید با تمرکز بالا و دقت آنها را تشخیص داده و با رکوردهای خوبی هر سطح را به انتها برسانید. البته گزینه ها و آیتم‌های کمک کننده نیز برایتان در نظر گرفته شده تا در صورت روبرو شدن با مشکل از آنها یاری گرفته و سطوح را تکمیل کنید. بی شک وجود شخصیت بامزه ایرانی، انیمیشن های جذاب باعث نصب بیش از ۴ میلیون مرتبه ای آن شده است و اکنون جدیدترین نسخه ی آمیرزا قابل دریافت از اندرویدسیتی می باشد.

آمیرزا یک بازی متفاوت، سرگرم کننده و فوق العاده جذاب در سبک کلمات و یک بازی جدید از سازندگان بازی محبوب باقلوا است که شما را به چالشی بزرگ و شیرین دعوت می کند. هدف بازی پیدا کردن کلمات مورد نظر از بین حروف بهم ریخته شده است. در این بین شما باید هوش و ذکاوت خود را در بین بزرگان و میرزاهای عرصه کلمات محک بزنید و اعتبار خود را افزایش دهید. از میرزا دلاک مشتمالیان گرفته تا میرزا عالم خرمند همه و همه رقیبان سرسختی برای شما خواهند بود. این بازی بیش از 500 مرحله متفاوت همراه با ده ها شخصیت بامزه ایرانی، انیمیشن های جذاب، موسیقی اصیل سنتی، گرافیک تماشایی، محیط های خاطره انگیز و بومی، شما را صدها ساعت سرگرم خواهد کرد و معلومات و دانش شما را به مرور زمان ارتقاء خواهد بخشید.

ویژگی های بازی آمیرزا اندروید :

دارای بیش از ۶۰۰ مرحله جذاب و متنوع

طراحی انیمیشن های بامزه

استفاده از موسیقی سنتی و اصیل ایرانی

محیط های فوق العاده چشم نواز و بومی

گرافیک تماشایی و بیش از صدها ساعت بازی

بیش از هزاران کلمه برای ارتقاء سطح معلومات و دانش کلمات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *